Yhteydenotto

Voit lähettää meille suoraan viestin tai yhteydenottopyynnön palautelomakkeellamme

Löydät meidät myös Facebookista sekä Instagramista tunnuksella @linnapaperi  

Linnapaperi Oy

Otavantie 11, 42700 Keuruu
puh./tel. + 358 (0)10 6666 340

Email linnapaperi@linnapaperi.fi

 

Mikko Linna

Toimitusjohtaja / CEO
mikko.linna@linnapaperi.fi

Puh./Tel. +358 (0)400 859 614

Tapani Linna

Myynninohjaus, viestintä / Sales, Communications
tapani.linna@linnapaperi.fi 

Puh./Tel. +358 (0)44 377 85 86

Hanna Airaksinen

Toimistopäällikkö / Office Manager
hanna.airaksinen@linnapaperi.fi

Puh./Tel. +358 (0)40 706 6595      

Anna-Kaisa Pietiläinen

Varasto ja lähetykset
anna-kaisa.pietilainen@linnapaperi.fi

puh. 050 585 5951

Myyntitoimisto / Sales Office, Kerava

Jäspilänkatu 18, 04250 Kerava 

Sanna Linna-Rentto

Tuotteet, markkinointi / Products, Marketing
sanna@linnapaperi.fi

Puh./Tel. +358 (0)44 048 8423

Myyntiedustajamme Suomessa

Etelä- ja Itä-Suomi

Päivi Kolehmainen
paivi.kolehmainen@linnapaperi.fi

Puh./Tel. +358 (0)45 602 9582

Länsi-Suomi

Tellervo Leppiniemi
telle.leppiniemi@gmail.com

Puh./Tel. +358 (0)50 516 5211

Länsi-Suomi

Riitta Välimäki
valimakiriitta@gmail.com

Puh./Tel. +358 (0)400 781 335 

Keski-Suomi

Jari Laurinen
jari.laurinen@linnapaperi.fi

Puh./Tel. +358 (0)400 618 632

Lappi, Pohjois-Suomi

Lea Martinviita
l.martinviita@gmail.com

 

Puh./Tel. +358 (0)400 879 192

Pohjois-Suomi

Jarmo Hannus
edustusliike.hannus@gmail.com

Puh./Tel. +358 (0)400 580 173